Dr. Erdoğan Çalak ve Berivan Aslan Sungur ile İnziva  

 

Kendine Yaklaşmak

 

Asana, Pranayama, Meditasyon 

Psikoloji ve yoga felsefesi üzerine konuşmalar

 

2-7 Temmuz 2019; Kocabahçe Glamping

 

Günümüzde, yoganın fiziksel tarafını oldukça ön plana çıkarıyor; ardındaki felsefeyi, hayatı ve kendimizi anlamaya dair verdiğimiz çabayı daha geri planda tutuyoruz. Bu inzivada ağırlıklar tersine dönecek.

 

Hem birlikte pratik yapmak, hem de insanı, en başta kendimizi ve hayatın, Hakikat'in matematiğini biraz daha anlamaya başlamak ve birlikte Kocabahçe Glamping’in sadece deniz yolu ile ulaşılabilen muhteşem koyunda tatil yapmak için bir araya geliyoruz!

 

Etkinlikte her gün, "Küresel Sistemde İnsan Kalmak", "7/24 Annelik, Var Mısın Sevmeye?" ve "Öfkeden Sevgiye 3 Hakim Duygu" kitaplarının yazarı tıp doktoru, benim hayata, hatta yogaya bakış açımı derinden etkilemiş olan hocam, psikoterapist Dr. Erdoğan Çalak ile 2,5 ar saatlik satsanglar, benimle de toplamda 2,5 ar saatlik yin ve yang yoga, pranayama ve meditasyon uygulamalarına yer vereceğiz. Fiziksel pratikler her seviyeye uygun olacak. 

 

Psikolojinin insanı ele alışını yoganın insanı ele alışı ile ilişkilendirecek, haset duygusunun kundalini enerjisi ile, meditasyon için ihtiyaç duyduğumuz konsantrasyon kapasitesinin aldığımız annelik ile, yogayı  ve meditasyonu derinlikli deneyimleyebilmenin hayatımızın kendisi ile  bağlarını, ilişkiler içinde dönüşmeyi, annemizin bize verdiğinin ötesini nasıl kendimize sağlayabileceğimizi konuşacağız.

 

Günlük program 

08:00-08:30 Pranayama & Meditasyon 

08:30-10:30 Kahvaltı

10:30-13:30 Erdoğan Çalak Konuşma

13:30 – 14:30 Öğle Yemeği

13:30 - 17:30 Serbest zaman 

17:30-19:30 Asana, Pranayama & Meditasyon

19:30 – 21:30 Akşam Yemeği

 

Program 2 Temmuz Çarşamba günü 17:00'de başlayacak, 7 Temmuz Pazar günü 13:00'da sona erecektir. 

 

Etkinlik ücreti : 1300 YTL

Kayıt için 500 TL kapora yatırmak gereklidir. 

Ücrete yol ve konaklama dahil değildir. 

 

Etkinlik ile ilgilenenler Alev Şaşırt ile bağlantıya geçebilir. 

Cep : 0532 210 59 72 

E-mail : alevsasirt@gmail.com 

 

Konaklama seçenek ve ücretleri için : www.kocabahceglamping.com 'a bakabilir, Alev Şaşırt’dan da detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

 

Bu etkinliğe benim 200 saatlik ya da 30 saatlik Yin Yoga Uzmanlaşma Programlarını tamamlamış ya da Erdoğan Çalak ve/veya benimle birlikte çalışma deneyimi olan kişilerin 15 Mayıs’a kadar kayıt önceliği vardır. 

 

Bu kişiler dışında, bu inziva ile ilgilenenlerin de adlarını şimdiden Alev Şaşırt’a yazdırmaları gerekmektedir. 15 Mayıs sonrasında isimlerinin yazdırılma sırasına göre, kendilerine geri dönüş sağlanacaktır. 

 

 

Designed by Asu Somer and made with in Amsterdam by SeRiF